סטריאו

מקרני קול YAMAHA

כבלים לאודיו וידאו

מערכות קולנוע ביתי

זרועות ומתקנים לטלויזיה ומחשב

שלטים חכמים

רסיברים לקולנוע ביתי

רמקולים
רמקולים מדפיים
רמקולים מדפיים מתאימים הן לקולנוע ביתי ובמיוחד לשמיעת מוסיקה. באתר ניתן למצוא מגוון רמקולים מדפיים למגוון יישומים ואפליקציות. במגוון צבעים ועיצובים שונים ובתווך מחירים רחב. התקשרו עכשיו ובואו להתרשם מהרמקולים בחדר האזנה 050-7958164
    685

685

סטריאו
סטריאו
רמקולים מדפים של B&W 685-S2
 
הרמקולים האידיליים לשמיעת מוסיקה וקולנוע ביתי. 
אם אתם חובבי מוסיקה וקולנוע ביתי ואתם מבינים שסאונד בר זה לא הפתרון המתאים למי שאוהב מוסיקה, ואתם מבינים שכדי ליהנות מהאזנה למוזיקה צריך גם ציוד מתאים אז אתם קרוב לוודאי מבינים שאם ה- 685 אתם בסביבה טובה.
הרמקולים שיפתחו לכם את התיאבון להאזנה גם לסגנונות שאינם מוכרים לכם.
מגיעים במגוון גימורים בכפוף לזמינות במלאי. 
 
וקצת מידע טכני
הטוויטר עם הכיפה כפולה decoupled אשר נמצא ב685 S2, ושאר הסדרה 600 החדשה, נלקח היישר מהטכנולוגיה של הרמקול CM10 עטור הפרסים של חברת B&W. תכנון הטוויטר משלב שכבה כפולה כאשר שכבה ראשונה הינה, כיפה דקה עשויה אלומיניום לגמישות ושכבה שנייה הינה טבעת עשויה אלומיניום עבה לקשיחות - התוצאה היא מהממת, בבהירות רבה יותר בספקטרום הנשמע שהרמקול מפיק.

הטוויטר הינו מנותק מהמכלול של התיבה המרכזית, עם טבעת של ריפוד ג'ל אשר מבודדת אותו מתנודות של אלמנט הוופר. קונפיגורציה זו  משפרת את פיזור התדרים הגבוהים לקבלת צליל טבעי יותר ומרווח.

 
 אלמנט הוופר הינו 6.5 אינץ FULL RANGE עשוי KEVLAR עם אלמנט Anti-Resonance Plug אשר בה לידי ניצול ברמקולים HIGH END של B&W התועה הינה צליל אודיפילי מהמם.
 
התקשרו להתייעץ אתנו בבחירת הרמקולים המתאימים לחלל שלכם
 
ויקטור 050-7958164
 
מפרט מלא
התקשר לקבלת ייעוץ והצעת מחיר
050-7958164
צור קשר
ויקטור נטיגה מנהל טכני
שם
טלפון
אימייל
מפת אתר   |   מדיניות החזרת מוצרים   |   surround-sound.co.il   |   סטריאו סאונד